ravintola2Palvelutalo Huilin tiloissa sijaitsee Kosken Pito-Tupa Ky:n ylläpitämä lounasruokala. Ruokala tarjoaa edullista, monipuolista ja hyvää lounasruokaa sekä palvelutalon asukkaille että talon ulkopuolisille henkilöille kohtuulliseen hintaan.

Ruokala on auki arkisin klo 11:00 - 14:00 ja viikonloppuisin klo 11:00 - 13:00.

Hinnasto:

 
asukkaat
ulkopuoliset
Kevytlounas/keitto
 5,50 €
 6,50 €
Lounas
6,80 €
 7,50 €

 

Lounasruokala Kosken Pito-Tupa Ky
puh. (03) 8758 207

 

 

 

Ruokalista 5.4.-11.4.2021

Ruokalista 12.4.18.4.2021

Ruokalista 19.4.-25.4.2021

Ruokalista 26.4.-2.5.2021

Ruokalista 3.5.-9.5.2021

Ruokalista 10.5.-16.5.2021