ravintola2Palvelutalo Huilin tiloissa sijaitsee Kosken Pito-Tupa Ky:n ylläpitämä lounasruokala. Ruokala tarjoaa edullista, monipuolista ja hyvää lounasruokaa sekä palvelutalon asukkaille että talon ulkopuolisille henkilöille kohtuulliseen hintaan.

Ruokala on auki arkisin klo 11:00 - 14:00 ja viikonloppuisin klo 11:00 - 13:00.

Hinnasto:

 
asukkaat
ulkopuoliset
Kevytlounas/keitto
 5,50 €
 6,50 €
Lounas
6,80 €
 7,50 €

 

Lounasruokala Kosken Pito-Tupa Ky
puh. (03) 8758 207

 

 

Ruokalista 21.1.-27.1.2019

Ruokalista 28.1.-3.2.2019

Ruokalista 4.2.-10.2.2019

Ruokalista 11.2.-17.2.2019

Ruokalista 18.2.-24.2.2019

Ruokalista 25.2.-3.3.2019

Ruokalista 4.3.-10.3.2019