ravintola2Palvelutalo Huilin tiloissa sijaitsee Kosken Pito-Tupa Ky:n ylläpitämä lounasruokala. Ruokala tarjoaa edullista, monipuolista ja hyvää lounasruokaa sekä palvelutalon asukkaille että talon ulkopuolisille henkilöille kohtuulliseen hintaan.

Ruokala on auki arkisin klo 11:00 - 14:00 ja viikonloppuisin klo 11:00 - 13:00.

Hinnasto:

 
asukkaat
ulkopuoliset
Kevytlounas/keitto
 5 €
 6 €
Lounas
6,20 €
 7 €

 

Lounasruokala Kosken Pito-Tupa Ky
puh. (03) 8758 207

 

 

Ruokalista 24.7.-30.7.2017

Ruokalista 31.7.-6.8.2017

Ruokalista 7.8.-13.8.2017

Ruokalista 14.8.-20.8.2017

Ruokalista 21.8.-27.8.2017

Ruokalista 28.8.-3.9.2017